Štěňata / Puppies

 * 5.2.2024

4 psi + 4 feny4.MĚSÍCE

Nakonec odjela i Tega (Bottega). Cestu si k sobě našly dvě "střely" :))) a já vím, že jim spolu bude dobře. Hodně zábavy, radosti a žádné starosti přejeme i téhle dvojce... 


9.TÝDEN

Do nového domova odjela i Beatrix, odteď to bude Aywee. Doma na ni čekaly dvě parťačky. Tak holky... hodně radosti, lásky a zábavy:-)

A teď už s námi zůstává jen Roy (Bachelor) a Tega (Bottega). 


8.TÝDEN

A je to tady... osm týdnů uteklo jako voda, z malých "myšiček" vyrostli velcí psi a tak nastal čas sbalit batůžky a poslat je za dalším dobrodružstvím. Noví páníčci se konečně dočkali, my zamáčkli slzu a předali je do jejich rukou. U všech jsme si jisti, že budou milováni, opečováváni tak, jako by byli s námi. Tak hodně štěstí!

Tihle tři ještě zatím zůstávají s námi, do svých nových domovů se vypraví o něco později.

7. TÝDEN

Z osmi andílků se stala demoliční četa... největším hitem jsou truhlíky na terase, na ty se stojí fronta. Hned v závěsu za truhlíky je miska s vodou, taková pořádná koupačka a vodní hrátky jednomu (všem) udělají radost:) No ale i boty, nohavice, nohy, ruce, prázdné papírové tašky jsou docela zajímavá záležitost. Někdy si říkáme "už abyste šli" a o pár vteřin později je to "nikomu vás nedáme" :-)

6.TÝDEN

Pomalu jdeme do finále... a konečně víme, kdo je kdo:) Štěňata si užívají slunné dny na terase a na zahradě, tam se jim moc líbí a nechtějí pak ani chodit domů. Návštěvy přijímají s radostí, protože pak mají koho tahat za nohavice a okusovat. My domácí se už nechceme nechat:) Přípravy v nových domovech vrcholí (nakupují se hračky a ohrádky, stěhuje se nábytek, kytky zdobící příbytky se umísťují do bezpečí  - to asi po shlédnutí fotek malých zahradníků...) a noví páníčci se na své chlupaté kuličky moc těší.

5.TÝDEN

Zase o týden starší... skoro každý den podnikají štěňátka výlet na zahradu, která se jim moc líbí, návštěvy si u nás podávají dveře, štěňátka jsou každý večer umazlená a spí pak jako dřevo. Kamarádí se už i s Lottou, která je z jejich aktivit občas trochu nervózní a utíká před nimi. Prostě tady máme veselo :-)

4.TÝDEN

Další týden za námi .... v obývákovém lunaparku tráví štěňátka celý den, na noc se stěhují zpět do bedny, miska je zajímá čím dál tím více, dostala misku s vodou, o které si myslí, že je to bazén, byla poprvé venku, běhání v trávě mělo úspěch, jedna návštěva střídala druhou, noví páníčci byli milí a věříme, že se s nimi budou mít štěňata jako v bavlnce. A pochopitelně se zase fotilo:-)

Holky/ Girls
Holky/ Girls
Kluci/ Boys
Kluci/ Boys3.TÝDEN

Štěňátka už mají 3 týdny... malé kuličky už začínají připomínat velké psy, servírovalo se první jídlo, stříhaly se drápky, odčervovalo se a byla i návštěva "lunaparku", který vzrostl u nás v obýváku... začíná tu být pěkně veselo. O víkendu už se těšíme na první návštěvy nových páníčků. Jeden černý a jeden hnědý pejsek na ty své ještě čekají...

************************************

2.TÝDEN

Štěňátka už koukají a pomalu začínají objevovat svět... umí se hlasitě ozvat a občas už slyšíme z porodní bedny zvuky připomínající štěkot a vrčení:-) Krásně přibírají, rekordman (černý pes 1 - tyrkysový obojek) má skoro kilo.

 1.TÝDEN

Hnědý kluk 1 /brown boy 1 ... modrý obojek/blue collar ...8 dnů/8 days

Hnědý kluk 2 /brown boy 2 ... zelený obojek/green collar...8 dnů/8 days

černý kluk 1/black boy 1 ... tyrkysový obojek/turquoise collar...8 dnů/8 days

černý kluk 2/black boy 2 ... hnědý obojek/brown collar...8 dnů/8 days

černá holka 1/black girl 1 ... neonově růžový obojek /neon pink collar...8 dnů/8 days

černá holka 2/black girl 2 ...žlutý obojek /yellow collar...8 dnů/8 days

černá holka 3/black girl 3 ...růžový obojek /pink collar...8 dnů/8 days

hnědá holka/ brown girl ... oranžový obojek/ orange collar...8 dnů/8 days